بی ربط

سلام!

دیروز با مریم و سمانه و مامانم رفتیم بیرون (خرید) بعد از یه عالمه وقت هر سه تایی (من ومریم و سمانه ) با هم رفته بودیم خرید، کاملا در حال و هوای کودکی هایم بودم و البته نوجوانی... آن روز ها که بیش از این با هم بودیم ،حتی دو سه روزی خانه ی هم می ماندیم .شیطنت هامان و قاه قاه خنده هامان از جنس گذشته ها بود اما نوعش متفاوت بود انگار به سبک بزرگتر ها معقول تر شده بود.(گر چه من فکر نمی کنم سبک کودکانه اش هم نا معقول باشد ولی آدمه دیگه چون تو اجتماع رندگی می کنه باید به قانوناش تن در بده و احترام بذاره بگذریم...)

ناگهان عنوان این خرید تلنگری شد و دامبی خورد به این حباب ،رویای کودکی ام را می گویم  واین حباب نازک ترکید.به خودم که آمدم دیدم بزرگ شدیم آن قدر که آمدیم برای خرید جهیزیه ی مریم . انگار همین دیروز بود، در کوچه پس کوچه های کودکی قدم می زدیم توی آن حیاط بزرگ شیطنت می کردیم و حالا مریم مانند یک پرنده دارد برای ساختن آشیانه اش ساز و برگ جمع می کند ... و من هنوز احساس می کنم همان کودک دیروزم.

یه دنیا کار ریخته سرم و من که با خوش خیالی باور داشتم که به راحتی از پس تمام آن ها بر خواهم آمد البته هنوز هم می دانم که می توانم اما نه به راحتی چون کار دنیا فقط به خواست و اراده ی من نیست و از من تنبل تر هایی هم هستند که کارم گیر آن ها افتاده. گر چه شاید تنبل هم نیستند و...

و من که انگار نیروی محرکه ام تمام شده با شتاب و اشتیاق کارا رو پیش می بردم اما این تعطیلی اجباری بدجوری حالمو گرفته انگار تعطیلی تنبلی میاره!

خدایا ما را غنا بخش تا برای رسیدن به خواسته های ناچیزمان (که البته خودمان بزرگ می پنداریمش) وجدانمان را زیر پا نگذاریم ...

پ.ن:عادت دارم ابتدای نوشته هایم بنویسم  سلام! در  کاغذ نوشته هایم ...

/ 11 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
polly

سلام من از خرید کردن بدم می آید حاضرم بمیرم ولی خرید نکنم [تایید] چرا اینجا این شکلی شده

polly

سلام به موج f.mبگید از تحریم در اومد آخه با من قهره برای این از تحریم در اومد چون اون دوست خوب منه

pollyدل تنگ

من جای دیگه نمی تونم پیداش کنم آخه من دلم براش تنگ شده [ناراحت]

polly

1ماه دیگه مدرسه ها دیوونمون می کنه[گریه] الان هی نظر می دم جبران روزهای پر مشغله ی آینده بشه [چشمک]

انار.پ

سلام. خوب احساست رو درک می کنم. ازدواج اتفاق عجیبیه...

موج FM

سلام خوبی ؟ منم خوبم راستی گفتی اون چیزی که برا من نوشتی کجاست ؟[سوال]

عابر

من که ندارم ازدواج می کنم که [خنده]

موج FM

سلام گلم . یه سری هم به وبلاگ ما بزن [نیشخند]

موج FM

آدرس وبلاگ ما senafar.pasiblog.com است [زبان]